Mobirise

Hakkımızda Söylenenler

Bizi tercih eden öğrencilerimizin velilerinden yeni kayıt olacaklara mesajlar...

“Çocuğumuz yurtta kaldığı süre boyunca gözümüz arkada kalmadı. Yurt yönetiminden, görevli personellere herkes en ufak bir sorunda yardımcı oluyorlar. Nokta kız yurduna bu konuda teşekkür ederim.”

“Söylenecek fazla birşey yok aslında. Gözünüz kapalı kayıt olabilirsiniz. Veli bilgilendirme konusunda da oldukça etkinler.”

“Çocuğum yurt ortamlarına alışık olmamasına rağmen hiç zorluk yaşamadı. Bana söylediği kadarıyla yaşadığı sıkıntılarda yurt personelleri olabildiğince yardımcı olmuşlar. Kayıt olacak arkadaşların gönlü ferah olsun. Yurdun eksiği yok fazlası var!”

VİZYONUMUZ

Öğrencilerimize evlerindeki aile rahatlığını, güveni, sağlık koşulları altında, yurt yönetmeliği dahilinde en iyi hizmeti sağlamaktır.

Yeni açılan kız yurdumuz eğitim sektöründe hizmet vermekte ve yeni nesil oluşumunda katkıda bulunmaktadır. Yeni şubeler açarak hizmet politikamızı geliştirmeye devam edeceğiz. Öğrenci ihtiyaçları göz önüne alınarak inşaatı yapılmış olan yurdumuz her tür gereksiniminize cevap verecek şekilde yapılandırılmıştır. Avcılar merkeze yakın, Avcılar üniversitesine 100 metre mesafede olup ayrıca bir çok üniversiteye 5 dakika ile 20 dakika arasında ulaşım mesafesindedir.

MİSYONUMUZ

Çağdaş ve belirli ilkeler doğrultusunda hizmet vermek anlayışıyla, öğrencilerimize kendi evlerindeki ortamı hissettirmek başlıca görevimizdir.

Konforlu Yaşam

Kendinizi evinizde hissetmeniz için...

7/24 Güvenlik

Emanete sahip çıkabilmek için...

Ulaşım Kolaylığı

Hedeflerinize ulaşmanız için...

Nokta Kız Öğrenci Yurdu

Başarıya adım atın...